Genel

Rolex Saatlerin En Popüler Modelleri

ROLEX SAATLERİN EN POPÜLER MODELLERi

Rolex Saatlerin En Popüler Modelleri tarihinin 100 yılı aşkın İsviçre saat firması. Rolex – gelenek ve teknoloji gücüdür. Rolex – bu yüksek statü ve tat duygusu. sonsuz olabilir saatler bu marka hakkında konuşmak, ama biz marka özellikleri girmeyeceğim. Bugün size iyi saatler Rolex Top 5 sunuyoruz. dünyanın en ilgili popüler ve popüler. Bu markanın en iyi saatler hakkında konuşun hatta uzmanlar zordur. size en popüler modelleri beş teklif nedeni budur. Geleneksel nispeten uygun fiyata, estetik model ve ününü bir kombinasyonu ile popülerlik anlamına geliyordu. şöhret genellikle popülariteye temelini izlemek için gidin çünkü Rolex, güçlü bir reklam ve pazarlama alanına sahiptir. Size böylece üst 5 en popüler Rolex dünyada saatler. 1. Rolex Daytona Cosmograph talep büyük ölçüde arz aştığında, bir nadir bir durumdur. Hatta, sanal kuyrukta kalkmak ön sipariş verme yüz binlerce insanın modelleri rüya mutlu sahipleri haline. Terim yapımcılığı modeli Oyster Perpetual Cosmograph Daytona ancak bu faktör sadece talebi artırır, 5-10 yıl olabilir. Model markanın koleksiyonunda en doğru kronograf olduğunu. Sayaçlar belirgin kadran otomatik su geçirmez izle, metal bilezik üzerinde durmak. Metal kullanılan çelik, sarı altın, beyaz altın ve platin. Ateşli fan Cosmograph aralığı Daytona ünlü aktör Paul Newman olduğunu.

rolex saatler

2. Rolex Oyster Perpetual resmi bayi istatistiklerine göre Avrupa’daki En popüler saatler. Bu onların en sık son 4 yılda Avrupalılar satın oldu. metal kasa ve bilezik (904L paslanmaz çelik en yaygın varyant), mücevher dekorasyonu ile klasik arama. basitlik ve güvenilirlik şekillenme. nedeniyle yüksek güvenilirlik için “sonsuz kafes” lakaplı olmuştur otomatik sarma Oyster Perpetual, mekanizması. Bu kronometre izlemek modelleri kurulumdan önce 15 günlük bir test çalıştırır Superlative Kronometre Resmen Sertifikalı yüksek kategori var. 3. Rolex Day-Date Şüphesiz, lüks düzenlemesi estetiğini saatler. seçilen malzeme platin 950 ve altın 18 karat gövdesinin inşaatı gibi (versiyona göre). dekorasyon çerçeve seçilmiş iplik, değerli taşlar ve pürüzsüz bir yüzey olarak. Bu tamamen haftanın sayısını ve gün (- İngilizce) yansıtan dünyada ilk ve şu anda tek bir saat. su altında derin 100 metreye kadar maksimum su direnci. Saatler Rolex Day-Date yüksek hassasiyetli mekanizması 3155 kronometre ile donatılmıştır. kayış hakiki deriden yapılmış, işlem aşamalarının son seti altın toka katlama sabitlenir.

rolex saatleri

Rolex ait Datejust 4. Rolex Datejust modeli 1945 yılında tanıtıldı ve o zaman o kadar geçerli takvim tarihini gösteren sadece bir saat oldu dahili tsiklopnoy büyütücü lens ile arama penceresinde. Bugün, klasik estetik saatler düzenlemesidir. Metal kasa, (tarih hariç), standart yüz – başka bir şey. Vidalı taç rutubete karşı bir savunma mekanizması Twinlock. Metal Bilezik Jubilee tasarımında 5 adet vardır, gizli bir toka ile donatılmıştır. bir kez daha herkesin bildiği gerçek teyit Saat: tüm dahice basittir. 5. Rolex Submariner Efsanevi izle, ilk 1953 yayınlanan ve bir çok değişiklik geçirmiş ve modern tasarımı yansıtılır Rolex Submariner Modelin ilginç bir özelliği 60 dakika ölçeği ile dönen seramik kaplama olduğunu. Eğer karanlıkta kadranı görmenizi sağlar pürüzsüz mavi parıltı – Model benzersiz bir floresan etkisi vardır. en fazla iki yüz metre derinliklerinde dayanabilir izle – maksimum su geçirmez keyfini çıkarın. vaka İstiridye, metal bilezik ve efsanevi kronometre Perpetual. Özetle: Biz dikkatine sunduk dünyanın en popüler ve en büyük miktarlarda satılmaktadır Rolex saatler,. Her bu marka modeli mükemmel izlemek ve en iyi son derece zordur seçin – Biz nihai gerçeğin başlığı iddia etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir