Genel

Modanın Adı Burberry

Modanın Adı Burberry bilinen bir şirket İngiltere Üretimli Ceramic saatler olarak bilinir bu marka başarı için güçlü lider bir üreticidir. Markanın klasik renklerde tasarlanmış saatleri Kronometre altın ve seramik ile dolu, 34 mm yuvarlak kasa çapı vardır. suya dayanıklıdır. moda trendleri dört vida ile sabitlenir, masif çerçeve haline gelmiştir.

Güçlü safir cam altında kum renkli kadran üzerinde altın dolu çubuklar ve merkezi ellerde şeklinde arabic rakamı 12, havai saat endeksleri, bir yer vardı, olduğunu. Üç saat alanındaki geçerli tarihe dijital işaretçi uygun.

Seramik lüks İngiltere Sınırlı Üretim Hendek otomatik sarma temel kalibreli İsviçre yapımı ETA 2000 temelinde inşa edilmiştir. Onun taşıma frekansı 4 Hz ve güç rezervi kesintisiz çalışma 40 saat için yeterlidir. Rotor mekanizması elle marka Burberry hücreler şeklinde bir desen ile dekore edilmiştir.

Moda evi Burberry bugün aynı adı taşıyan zarif erkek saatinin oluşan giysi ve aksesuarları İngiltere Simge Check adlı son koleksiyonunu sundu.

İngiltere Simge Kontrol kahverengi DLC-kaplı yuvarlak titanyum durum var. Çapı 45 mm, ve üç su geçirmez bir atmosfer var. Ön tarafı dayanıklı safir kristal ile donatılmıştır.

 Modanın Adı Burberry

arama deseni tanımlanan özel hücre yüzü arka 1920’lerde Hendek İngiliz markası çıktı. Bu sefer antrasit barlar ile dekore damalı arama oldu. Bu merkez elleri ve rakam Var uyacak. Geçerli tarih Endeksi işaretleri 4 ve 5 saat arasına yerleştirilir. kadran ile İsviçre mekanizması açıkça görülebilir ayrıntıları izlemek yüklenir.

Yenilik manuel sarma fonksiyonu ile ETA 2824-2 kalibre temelinde inşa edilmiştir. Mekanizma Köprüler özenle oyulmuş bir deseni Cotes de Genève ile dekore edilmiştir.  Modanın Adı Burberry saat olarak bilinmektedir.

Bir hakiki deriden yürütülen rahat siyah kayış ile birlikte teslim İngiltere Simge kontrol. Sayı saat 20 kopya ile sınırlı, bu yüzden oldukça sorunlu olacaktır açık pazarda onlara bakmak oldu.

20 numaralı kopya oluşan yeni limited edition lüks bir altın bilezik teslim edilecektir. Ne yazık ki, kronometrenin tam değer bir gizem kalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir